Jak podpořit Starou Školu?

Jde to hned několika způsoby...

Často pomůže i stokoruna! Můžeme pak za ni třeba koupit úklidové prostředky nebo benzín do sekačky. Úplně největší pomocí je pro nás pravidelné měsíční dárcovství: 2800368726/2010

Máme seznam věcí, které jsou ve škole aktuálně potřeba. Budeme rádi za jakýkoliv nový i použitý kousek.

Dobrovolnictví

Bez dobrovlníků by Stará škola nefungovala! 99% veškeré práce a pomoci probíhá opravdu "jen" z dobré vůle. Chcete přiložit ruku k dílu či přispět svými dovednostmi dobré věci?

Organizační tým

Spolek Staré školy není uzavřená bublina. Jsme kolektiv otevřený novým impulzům. Sami se ve spolku realizujeme a plníme program tím, co nás baví. A pak přiložíme ruku k dílu tam, kde je třeba.
Vítáme každý nový nápad a dovednost. Scházíme se na pravidelných poradách 1x měsíčně.. Chceš do toho jít s námi?

Chci přispět do programu

Máte nápad na zajímavou veřejnou akci, nebo dlouhodobou aktivitu ve Staré škole? Napište nám!

sponzorům a partnerům

Obec Vrané nad Vltavou