Dobrovolníci

K realizaci našich projektů potřebujeme spoustu rukou a hlav.
K údržbě a péči o zahradu jak-by-smet. Pomáhá nám spoustu dobrovolníků a máme spolu legraci i dobrý pocit z odvedené práce. Chceš se i ty zapojit jako dobrovolník? Vítej! 

Někdo upeče koláč na akci, jiný obsluhuje v kavárně, někdo pleje záhony, další vyčistí morčatům... Někdo uspořádá bleší trh, jiný vyprojektuje rekonstrukci kuchyňky, další předá své dovednosti na kurzu háčkování a někdo daruje svůj umělecký výtvor do dobročinné aukce... A to jsme teprve na začátku seznamu dobrovolných aktivit.

Jak se můžete zapojit? 

Obsluha v kavárně

Máme skupinu milých dobrovolníků kavárníků, kteří na nedělních odpoledních programech zajišťují obsluhu (výdej nápojů) klubové kavárny. Chcete je doplnit? Výběr termínů i frekvence je na vás. Jedná se o cca 4h dobrovolnické práce na dané akci. 

Pečení na akce

Na každém nedělním programu nabízíme kromě nápojů i něco k zakousnutí. Jste ochotni nám věnovat domácí buchtu? Štrůdl? Koláč? Perník? Nebo třeba chlebíčky s domácí pomazánkou? Z prodeje dobrot získáváme příspěvek na náš provoz a další aktivity.

Práce na brigádách

Jednou za čas je potřeba se pustit do nějaké větší akce jako např. čistka půdy, stěhování místností, malování, natírání, příprava dřeva na táboráky, atd. Pokud nám na sebe necháte kontakt, oceníme možnost napsat i vám prosbu s pomocí až bude konkrétní brigáda aktuální. 

Péče o Honzu a Bróďu

Naši dva morčecí kluci potřebují každý týden vyčistit zahradní příbytek a řádně podrbat. V době Svátků a prázdnin by se jim hodil také svačinář, který jim přinese něco dobrého na zub.

Údržba zahrady

Sháníme švarného sekáče, který by nám od jara do podzimu sem tam posekal přerostlou trávu. Sekačku a vše potřebné máme! Stačí "jen" dobrovolník a cca 30min času 1-2x do měsíce. 

Pomoc na Benefici

Každoročně pořádáme na konci května naši největší akci roku. Na ní potřebujeme spoustu silných i jemných rukou, které by nám pomohly: stěhovat stoly a židle, stavět stánky, obsluhovat v kavárně, upéct dobroty, prodávat v občerstvovacím stánku (párek v rohlíku, točené nápoje), moderovat akci, prodávat propagační předměty, připravit tvořivou dílničku pro děti, ... 

Umíte něco dalšího o co se chcete s námi podělit?

Aktuálně a aktuně sháníme do týmu grafika a fundraisera...